Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Злочини у банках з державною часткою власності

0 17

Органами прокуратури України вживаються заходи для припинення порушень у банківській сфері, зокрема, відшкодування збитків заподіяних банківським установам з державною часткою власності. Упродовж 2010-2011 років тільки органами прокуратури порушено 27 кримінальних справ зазначеної категорії, з яких до суду з обвинувальним висновком направлено 25 справ. У цих справах встановлено збитки на суму понад 24 млн грн та 35,1 тис. доларів США, відшкодовано майже 14 млн грн, або 53%, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГПУ.

Зокрема, прокуратурою Черкаської області направлено до суду кримінальну справу стосовно провідного бухгалтера Катеринопольського відділення ПАТ «Державний ощадний банк України», яка упродовж 2003-2011 років шляхом підроблення фінансових документів зараховувала кошти на вкладний рахунок своєї знайомої, яка у подальшому знімала їх з рахунку та привласнювала. Загальна сума привласнених коштів склала 1,2 млн. грн. Судовий розгляд справи триває.

Загалом, судами розглянуто 55 справ стосовно 60 осіб про злочини у банківській сфері, які скоєні у банках з державною часткою власності. Із них з постановленням обвинувального вироку розглянуто 30 справ стосовно 33 осіб.

У кримінальних справах про злочини у банках з державною часткою власності викрито збитків на суму 722,7 млн. грн.

Теги:

банківська сфера, ГПУ

Джерело:

Юридичний вісник України

Залиште коментар