Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Злочинці привласнили майно санаторію “Ясна поляна” на суму 9 млн грн

0 13

Прокуратурою АР Крим порушено кримінальну справу стосовно трьох членів організованого злочинного угруповання, які привласнили майно санаторію ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” вартістю 8,9 млн грн.

У ході слідства встановлені особи рейдерів, які, діючи у складі організованої групи, за допомогою сфальсифікованого судового рішення оформили за своєю фірмою право власності на три корпуси санаторію “Ясна поляна” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” в Гаспрі.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч.4 ст.190, ч.3 ст.209 Кримінального кодексу України як шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою, легалізація майна, отриманого злочинним шляхом.

Досудове слідство у справі триває.

Нагадаємо, прокуратурою Криму збуджено 20 кримінальних справ за фактами порушень при розпорядженні майном і землями “Укрпрофздравниці”.

Теги:

рейдерство

Джерело:

УНН

Залиште коментар