Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Злочинці при портфелях за хабарі передавали стороннім особам немовлят

0 16

Прокуратурою м. Одеси направлено до суду кримінальну справу стосовно членів організованої злочинної групи у складі посадовців Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, Комінтернівської центральної районної лікарні та Комінтернівської райдержадміністрації, які за хабарі вчиняли оборудки з новонародженими.

Зазначені особи притягнуті до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 368, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 169, ст. 148 КК – одержання хабара, зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення, незаконні дії щодо усиновлення (удочеріння), підміна дитини.

У ході досудового слідства виявлено 9 епізодів передачі стороннім особам за хабарі новонароджених дітей у віці до одного року, покинутих матерями у пологових будинках. Обвинувачені отримували хабарі у розмірі від 1500 до 4000 дол. США. Всього злочинною групою отримано хабарів на суму понад 150 тис. грн.Установлено факти реєстрації в органах РАГСу м. Одеси дітей, незаконно усиновлених за підробленими медичними довідками про народження у пологовому відділенні Комінтернівської ЦРЛ. Довідки видавалися хабародавцям разом із дитиною двома обвинуваченими.

Зокрема слідством установлено жінку циганської національності, яка у червні 2010 р. за підробленою довідкою зареєструвала хлопчика на своє прізвище, незаконно отримала соціальну допомогу від держави у зв’язку з нібито народженням цієї дитини.

Тепер провину усіх трьох обвинувачених у цій кримінальній справі визначить суд.

Теги:

прокуратура, хабар

Залиште коментар