Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Злочинці заволоділи столичною нерухомістю на 8 млн грн

0 19

Злочинне угруповання протягом 2008-2009 рр. незаконно заволоділо нерухомістю в центрі столиці на суму понад 8 млн грн. Про це повідомив начальник відділу Генеральної прокуратури України (ГПУ) Юрій Шеремет, передає прес-служба ГПУ.

За словами Юрія Шеремета, Генпрокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно учасників злочинного угруповання.

Згідно з повідомленням, одним з учасників угруповання був адвокат, який розробляв схеми заволодіння правом на майно і приховування злочинів.

“З метою приховування злочинів, учасники угруповання відчужували права власності на здобуте злочинним шляхом майно на користь третіх осіб, яким не було відомо про його походження”, – сказав прокурор.

Також він додав, що за скоєння зазначених правопорушень підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар