Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зимовий форум ААУ

0 19

Асоціація адвокатів України запрошує на V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

 

Асоціація адвокатів України має честь запросити на V Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 04 грудня 2015 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).

 

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних гострих проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту в кримінальних провадженнях, ознайомлення з практикою функціонування деяких інститутів процесуального права у 2015 році, вивчення практики ЄС з прав людини, а також особливостей кримінальних проваджень в  європейських країнах.

 

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

ПАРТНЕРСКА ПРОГРАМА

 

Програма Форуму передбачає не лише презентацію практичного досвіду адвокатів, представників інститутів процесуального права, але й має на меті підштовхнути учасників Форуму до пошуку власних рішень для пошуку шляхів вирішення актуальних проблем в галузі кримінального права та процесу.

 

Форум відбудеться у три сесії, які побудовані на відкритому діалозі. Особливістю даного Форуму є участь представників бізнес-спільноти та виокремлення окремої сесії під питання, які стосуються безпосередньо бізнесу.

 

У заході приймуть участь представники: Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, апеляційного суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, Верховного Суду України, Урядовий уповноважений у справах  Європейського суду з прав людини, експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та ін.

 

Більш детальну інформацію щодо Форуму та можливості реєстрації Ви можете отримати на сайті: http://www.uaa.org.ua

 

 

 

Залиште коментар