Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зятя Онопенка заарештували

0 18

Генеральна прокуратура України 22 грудня порушила кримінальну справу щодо колишнього першого заступника міністра юстиції України Євгена Корнійчука.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

За підозрою у вчиненні вказаного злочину Є.Корнійчука затримано у порядку, передбаченому ст. 115 КПК України.

Колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук був затриманий у Києві після пятигодинного допиту в ГПУ і знаходиться в Подільському ізоляторі тимчасового тримання. Корнійчук давав свідчення у справі, пов’язані й з наданням послуг юридичною фірмою Magisters (попередня назва — «Магістр & Партнери») компаниї «Нафтогаз України». Його звинувачують у тому, що, перебуваючи на посту першого заступника міністра юстиції, підписав листа, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування «Нафтогазу» в одного виконавця.

Голова ВСУ Василь Онопенко підтвердив  журналістам арешт свого зятя, однак не став коментувати цю подію.

Нагадаймо, після президентських виборів Юлія Тимошенко запропонувала Корнійчуку зайняти посаду керівника юридичного департаменту БЮТ, яку тривалий час обіймав Андрій Портнов. Але Корнійчук відмовився і головним юристом БЮТ став Сергій Власенко. 

Досудове слідство у справі триває.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар