Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Житомирський юрлекторій дає направлення на безкоштовне навчання у вишах

0 36

Днями завершився черговий навчальний рік у юридичному лекторії для старшокласників загальноосвітніх шкіл Житомира, що уже 16-й рік поспіль функціонує при Головному управлінні юстиції у Житомирській області. Свого часу ініціаторами створення лекторію виступили працівники даної правничої установи та управління освіти Житомирської міськради.

Лекторій працює для школярів 9 – 11 класів, які бажають більше дізнатися про юриспруденцію. Навчальна програма побудована з урахуванням останніх змін у чинному законодавстві. У ході навчання, крім теоретичних занять, слухачі мають змогу побувати на судових засіданнях, в установі виконання покарань, ознайомитися з практикою роботи державних нотаріальних контор, приватних нотаріусів, з досвідом кращих правозахисників міста тощо.

Наприкінці кожного навчального року серед слухачів проводиться конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Журі звертає увагу насамперед на глибину розкриття теми дослідження з урахуванням власного внеску автора у написання роботи, чіткість та логічність викладу матеріалу, підкріпленого аргументованими висновками, вичерпність відповідей.

За результатами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт кращі слухачі лекторію мають шанс отримати від Головного управління юстиції направлення на безкоштовне навчання до Харківської та Одеської національних юридичних академій та інших вишів, які готують фахівців у галузі права. Торік, наприклад, цільові направлення на навчання отримали два випускники житомирських шкіл, які успішно завершили навчання в юридичному лекторії.

За словами начальника Головного управління юстиції у Житомирській області Василя Шундрика, така форма правоосвітньої роботи підвищує рівень правової свідомості та правової культури молоді й прищеплює почуття поваги до закону та правопорядку.

Теги:

правова освіта

Залиште коментар