Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Житомирський податківець попалась на хабарі в 50 тис. грн

0 14

Прокуратурою Житомирської області порушено кримінальну справу стосовно першого заступника начальника ДПІ у м. Житомирі за частиною 3 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України.

Як повідомила прес-служба ГПУ, податківець діючи з корисливих мотивів, за зменшення суми нарахувань та штрафних санкцій на виявлені порушення під час проведення планової перевірки податкового законодавства, шляхом вимагання одержала від директора товариства з обмеженою відповідальністю хабар у вигляді 50 тис. грн.

Працівники відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Житомирській області затримали особу у робочий час, в офісі приватного підприємства, безпосередньо після одержання хабара. Досудове слідство ведеться прокуратурою області.

Теги:

хабар

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар