Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт житла

0 24

На Одещині триває остаточна оцінка завданих росією втрат. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 25 липня.

«Понад тиждень росія тероризує південні регіони України. Мета агресора – залякати людей, знищити українську портову інфраструктуру, завдати максимальні збитки українському аграрному експорту, спровокувати світову продовольчу кризу», — відзначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, в Одесі пошкоджено близько 28-ми пам’яток архітектури. Наразі Україна очікує на висновки комісії ЮНЕСКО, яка працюватиме в Одесі.

«росія — це загроза всім державам Чорноморського регіону. Ми закликаємо партнерів посилити повітряний щит над Півднем України», — сказав Денис Шмигаль і наголосив, що ворог обов’язково за все заплатить, а Україна обов’язково відбудує Одесу й інші міста та села.

Прем’єр-міністр нагадав, що жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт свого житла. Це цільова виплата до 500 тисяч гривень, яка допоможе відновити власну оселю.

Понад 1400 українців вже отримали близько 115 млн гривень за цією програмою: «Місцеву владу прошу оперативно розглядати заяви людей, щоб ремонтні  роботи розпочалися якнайшвидше і все було зроблено до холодів».

Денис Шмигаль: Жителі Одещини можуть подати заявки на участь у програмі єВідновлення для отримання коштів на ремонт житла

 

 

 

 

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Залиште коментар