Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жванія повідомив, що справа про його громадянство закрита

0 70

Подільський районний суд Києва задовольнив позов народного депутата Давида Жванії про незаконне порушення кримінальної справи з приводу його українського громадянства. Про це сьогодні після засідання суду повідомив сам Жванія.

«Кримінальна справа закрита. Генеральній прокуратурі відмовлено через відсутність складу», – повідомив Жванія. «Ми довели незаконність рішення прокуратури», – сказав він.

Жванія відзначив, що чекав такого рішення суду, оскільки, за його словами, ця справа була із самого початку політично заангажованою.

22 травня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки і використання свідомо підроблених документів, на основі яких народному депутатові Жванії було видано свідоцтво про громадянство України.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар