Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жванія повідомив, що справа про його громадянство закрита

21

Подільський районний суд Києва задовольнив позов народного депутата Давида Жванії про незаконне порушення кримінальної справи з приводу його українського громадянства. Про це сьогодні після засідання суду повідомив сам Жванія.

«Кримінальна справа закрита. Генеральній прокуратурі відмовлено через відсутність складу», – повідомив Жванія. «Ми довели незаконність рішення прокуратури», – сказав він.

Жванія відзначив, що чекав такого рішення суду, оскільки, за його словами, ця справа була із самого початку політично заангажованою.

22 травня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки і використання свідомо підроблених документів, на основі яких народному депутатові Жванії було видано свідоцтво про громадянство України.

Джерело:

proUA.com

Комментарии