Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Журнал «Вісник Вищого адміністративного суду України» отримав статус фахового в галузі юридичних наук

0 14
Журнал «Вісник Вищого адміністративного суду України» отримав статус фахового в галузі юридичних наук

Згідно з постановою президії Вищої атестаційної комісії України від 21.05.2008 № 2-05/5, наукові статті, опубліковані в офіційному науково-практичному виданні Вищого адміністративного суду України “Вісник Вищого адміністративного суду України”, зараховуються як фахові в галузі юридичних наук на підставі висновку експертної ради з юридичних наук окремо в кожному конкретному випадку за поданням спеціалізованої вченої ради.

Нагадаємо, що «Вісник ВАСУ» видається з 2007 року та виходить чотири рази на рік. На шпальтах журналу розглядаються, перш за все, проблеми адміністративного судочинства та судової реформи в України.

На сторінках видання можна знайти огляд законодавства з питань адміністративного судочинства, матеріали щодо практики застосування адміністративними судами чинного законодавства України, інформацію про міжнародну співпрацю Вищого адміністративного суду України та інші матеріали стосовно наукової та методичної діяльності Вищого адмінсуду.

До редакційної колегії «Вісника Вищого адміністративного суду України» увійшли провідні вітчизняні науковці та вчені, які спеціалізуються на адміністративному та цивільному праві, представники різних правових шкіл.

«Вісник Вищого адміністративного суду України» розповсюджується за передплатою.
Передплатний індекс 94964.

Залиште коментар