Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жуляни довели до кримінальної справи

0 21

П’ять чиновників київської мерії, підлеглих секретаря Київради Олеся Довгого, опинилися під слідством у зв’язку з незаконним відчуженням декількох десятків гектарів землі в столиці. Держслужбовці підозрюються у сприянні незаконній передачі в приватну власність землі в Солом’янському та Голосіївському районах Києва в період з жовтня 2008 року по грудень 2009 року.

Окрім начальника управління з питань землекористування й містобудування Світлани Макєєвої, яка була взята під варту ще у вересні 2010 року, кримінальні справи порушені проти екс-начальника відділу забезпечення діяльності секретаря Київради й ще трьох головних фахівців цього підрозділу.

Зокрема, йдеться про підробку рішень Київради, якими були виведені з комунальної власності й передані в приватну власність земельні ділянки загальною площею 99 га для будівництва житлових будинків, а також 38 га земель для ведення садівництва в мікрорайоні Жуляни в Солом’янському і Голосіївському районах Києва, чим завдано збитків на 15 мільйонів гривень.

Провина підлеглих Довгого, на думку слідства, полягає в тому, що після рішення міськради виділити жителям столиці ділянки в мікрорайоні “Жуляни” вони самовільно поповнили цей список. Чиновники внесли в автоматизовану систему “Звернення громадян” помилкові дані про реєстрацію заяв ще понад два десятки киян щодо передачі в приватну власність земельних ділянок.

На думку прокуратури, ролі в злочині були розподілені таким чином: начальник управління з питань землекористування “надала кошти для усунення перешкод у вигляді підробки рішення Київради”, головні фахівці – зареєстрували фіктивні звернення громадян, а начальник відділу забезпечення діяльності секретаря Київради ніяк на це не відреагувала.

Теги:

відчуження землі

Залиште коментар