Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жителів Криму без реєстрації зобов’язали залишити півострів

0 26

 

Всі жителі Криму, які не мають кримської реєстрації на 18 березня 2014 року, вважаються “іноземними громадянами” і повинні до 19 квітня виїхати за межі Росії, щоб потім в’їхати і на “законних підставах оформити посвідку на проживання”. Про це заявила у Севастополі представник Федеральної міграційної служби Російської Федерації Вікторія Гичко.

Гичко підкреслила, що громадянами Росії визнають громадян України, які мають постійну реєстрацію на 18 березня, решта отримають статус “іноземних громадян”, а іноземні громадяни повинні перебувати на території Росії на законних підставах. “А якщо у них зараз немає таких документів, їм дають час, щоб вони залишили територію, потім в’їхали до Російської Федерації і оформили всі необхідні документи”, – сказала вона.

За словами представника ФМС РФ, залишити територію необхідно протягом місяця, в іншому випадку осіб, які здійснили правопорушення, “будуть притягувати до адміністративної відповідальності”.

Яке саме покарання загрожує “іноземним громадянам” у разі порушення цієї процедури, Гичко не уточнила, пославшись на великий обсяг міграційного законодавства Росії, але зазначила, що в кожному конкретному випадку “будуть розбиратися”, чи було правопорушення і чому здійснено.

Залиште коментар