Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жителів Криму без реєстрації зобов’язали залишити півострів

25

 

Всі жителі Криму, які не мають кримської реєстрації на 18 березня 2014 року, вважаються “іноземними громадянами” і повинні до 19 квітня виїхати за межі Росії, щоб потім в’їхати і на “законних підставах оформити посвідку на проживання”. Про це заявила у Севастополі представник Федеральної міграційної служби Російської Федерації Вікторія Гичко.

Гичко підкреслила, що громадянами Росії визнають громадян України, які мають постійну реєстрацію на 18 березня, решта отримають статус “іноземних громадян”, а іноземні громадяни повинні перебувати на території Росії на законних підставах. “А якщо у них зараз немає таких документів, їм дають час, щоб вони залишили територію, потім в’їхали до Російської Федерації і оформили всі необхідні документи”, – сказала вона.

За словами представника ФМС РФ, залишити територію необхідно протягом місяця, в іншому випадку осіб, які здійснили правопорушення, “будуть притягувати до адміністративної відповідальності”.

Яке саме покарання загрожує “іноземним громадянам” у разі порушення цієї процедури, Гичко не уточнила, пославшись на великий обсяг міграційного законодавства Росії, але зазначила, що в кожному конкретному випадку “будуть розбиратися”, чи було правопорушення і чому здійснено.

Комментарии