Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жінки подали до суду на Азарова

0 18

Президент міжнародного правозахисного центру «Ла Страда-Україна» Катерина Левченко і керівник недержавної організації «Інформаційно-консультативний жіночий центр» Олена Суслова подали судові позови до прем’єр-міністра Миколи Азарова, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

Як повідомила Левченко, у понеділок вона звернулася до Печерського районного суду Києва із заявою про порушення главою уряду конституційної норми про рівність прав жінок і чоловіків. «Висловлювання Миколи Яновича «не жіноча справа – проводити реформи» я вважаю прямою дискримінацією українських жінок і мене особисто. Розмір компенсації щодо позову – всього одна гривня», – пояснила Катерина Левченко.

Тим часом у Кабінеті міністрів вважають, що подібні звинувачення в дискримінації «не відповідають дійсності і є спотворенням позиції прем’єр-міністра».

Раніше прес-служба уряду розповсюдила заяву про те, що слова про «не жіночу справу» неправильно витлумачили і Азаров хотів сказати наступне: «Жодна реформа, яка не визнана і не підтримана в рівній мірі і жінками, і чоловіками, не має перспектив».

Проте, на думку Катерини Левченко, вислів прем’єр-міністра «не жіноча справа – проводити реформи» не можна тлумачити інакомовно. «До судового позову ми додали диск із записом виступу Миколи Яновича в Дніпропетровську 19 березня, де він чітко і ясно вимовляє : «Реформи – це не жіноча справа». У трактуванні цього вислову не може бути двох смислів! Він сказав те, що хотів сказати – місце жінки на кухні, а не в уряді!», – заявила Левченко.

Нагадаємо, 19 березня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив , що «не жіноче це справа – проводити реформи в Україні». Про це він сказав після представлення нового губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула.

Джерело:

proUA

Залиште коментар