Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Жан-Клод Міньйон: «В Україні не відбуваються важливі реформи»

0 11

Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон вважає, що важливі реформи в Україні не відбуваються. Про це він заявив у понеділок у Страсбурзі, відкриваючи третю частину сесії ПАРЄ, пише УНІАН.

“Ми дивимося на Україну. Важливі реформи поки не здійснюються у цій країні напередодні парламентських виборів”, — сказав Міньйон.

Він також вкотре висловив стурбованість ситуацією із колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.”Я сподіваюсь, що Тимошенко знову отримає свободу. Завтра суд розпочне розгляд її скарги”, — зазначив президент ПАРЄ.

Як відомо, Вищий спецсуд  15 травня почав розгляд касаційної скарги захисту екс-прем`єра на вирок Печерського райсуду Києва у газовій справі. Потім розгляд було перенесено на 26 червня.

Теги:

ПАРЄ, Тимошенко

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар