Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Земля в он-лайн

0 26

Зараз завершується основний етап підготовки Державної кадастрової карти, яка є обов’язковою умовою впровадження земельної реформи. Про це поінформував міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, повідомили у прес-службі Мінагрополітики.

“Електронна кадастрова карта дасть можливість громадянам  переглядати всі ділянки в межах України та базову кадастрову інформацію про них (площі, межі, відомості про цільове призначення тощо). Таким чином буде забезпечено прозорий та відкритий доступ власників земельних ділянок до інформації про них. Окрім того,  електронний кадастровий портал є дієвим інструментом боротьби з чергами, він також допоможе встановити зв’язок між громадянами та територіальними органами земельних ресурсів”, – сказав Присяжнюк.

Міністр підкреслив, що земельний кадастр у паперовому варіанті містить багато помилок та неточностей. І саме електронний кадастр допоможе їх виявити та максимально швидко виправити. Наразі, завершується підготовка автоматизованої системи Державного земельного кадастру – представлені пілотні проекти. З 1 січня 2013 року в Україні буде запущена потужна електронна кадастрова карта по прикладу багатьох розвинутих країн світу. Вона стане важливою передумовою для завершення реалізації земельної реформи та відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

Теги:

земельна реформа, земельний кадастр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар