Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Землі Канівського водосховища віддали у приватну власність

0 18

Як повідомили в прес-службі Дніпровської екологічної прокуратури, Бориспільський міськрайонний суд Київської області за участю представника Дніпровської екологічної прокуратури розпочав слухання кримінальної справи за обвинуваченням колишнього начальника управління земельних ресурсів у Бориспільському районі Київської області за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України.

Посадовець шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення незаконно погодив проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, внаслідок чого із державної власності вибули землі прибережно-захисної смуги Канівського водосховища річки Дніпро загальною площею 5,2 га вартістю понад 4 млн грн.

Для повернення земель до державної власності до суду заявлено позови, на майно обвинуваченого накладено арешт. Судові засідання триватимуть.

Теги:

земельне право, Дніпровська екологічна прокуратура

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар