Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Земельні ділянки розмежовуватимуть по-новому

0 18

Про це повідомили в прес-службі Державного агентства земельних ресурсів України. Згідно з повідомленням, державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» уклало угоду з переможцем конкурсу ТОВ «Інвестеко” на виготовлення 50 млн пластмасових межових знаків за 4,9 млрд грн. Підрядчик протягом п`яти років поставлятиме 27 філіалам ДЗК необхідну кількість знаків, як це передбачено графіком, який уточнюватиметься відповідно до потреб і замовлень.

Новий межовий знак складається з чотирьох деталей, може встановлюватися на землі, на дорозі і на будівлі. Кожна складова частина межового знаку містить металевий маркер, який матиме унікальний індивідуальний номер, штрих-код. Знак має спеціальні розпірки, які перешкоджають його переміщенню. Вартість знаку становитиме 98 грн за одиницю.

У відомстві уточнили, що дотепер землевпорядники і землекористувачі встановлювали дерев`яні, іноді бетонні стовпчики або ж металеві стрижні, які були недовговічними і легко переміщуваними, що призводило до численних земельних суперечок.

Теги:

земельний кадастр

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар