Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зеленський розпорядився провести новий конкурс до ЄСПЛ

0 54

Президент Володимир Зеленський підписав Указ щодо добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.

Відповідний Указ № 356/2019 від 10 червня опубліковано на сайті глави держави.

Президент розпорядився оголосити конкурс з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ.

Також він постановив ліквідувати діючу конкурсну комісію з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ, створити нову та забезпечити цій комісії належне проведення конкурсу.

Міністерству закордонних справ доручено забезпечити:

– проведення тестування учасників конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України щодо визначення рівня володіння ними офіційними мовами Ради Європи;

– внесення в установленому порядку до Ради Європи за результатами проведення конкурсу списку кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.

Відповідно, Указом затверджено:

– Положення про проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України, яке визначає процедуру та умови проведення конкурсу, а також вимоги до кандидатів;

– склад комісії для проведення конкурсу.

Крім того, у документі міститься положення щодо визнання такими, що втратили чинність:

– Порядку проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЧ від України;

– Указу Президента України № 100 “Про конкурс із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України”.

Залиште коментар