Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Збут підробок припинено

0 21

У Рівненській області ліквідовано злочинну групу, яка займалася збутом фальшивих євро на території Київської, Донецької та Дніпропетровської областей.

Як повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України, до управління по боротьбі з організованою злочинністю Рівненської області надійшла інформація, що в регіоні діє злочинне угруповання, учасники якого підтримують кримінальні традиції та збирають «общак».

При подальшій перевірці цієї інформації оперативники встановили, що згадані особи дійсно причетні до злочинної діяльності. Як виявилося, вони займаються ще й збутом фальшивої іноземної валюти – євро.

Для отримання доказів злочинної діяльності групи, убозівці кілька разів закупали підроблену валюту. Члени групи збували підроблені євро у співвідношенні 2:1 (за 100 фальшивих необхідно було сплатити 50 справжніх або у гривневому еквіваленті за діючим курсом). Під час такої оперативної закупки фальшувальники були затримані. Як виявилося, банкноти виготовлені на досить високому рівні з імітуванням елементів захисту – їх можна досить легко збути на стихійних валютних ринках чи навіть у пунктах обміну валют.

Також міліціонери дійшли висновку, що ця група здатна збувати фальшиву іноземну валюту в особливо великих розмірах і має злочинні зв’язки за кордоном.

Слідчим Управлінням УМВС України в Рівненській області порушено кримінальну справу за ч. 2 і 3 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального кодексу України.

Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. Слідство триває.

Теги:

Рівненська область, злочинна група, збут фальшивих євро, общак, ГУБОЗ МВС Украхни, фальшива іноземна валюта, підроблені гроші, підроблені державні цінні папери, Кримінальний кодекс України, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 42

Залиште коментар