Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зброя Феміди

0 31

За прийняття в цілому відповідного законопроекту № 3879 проголосувало 235 депутати при 226 мінімально необхідних.

Так, закон вносить зміни до статті 7 Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів”, згідно з яким зброю та засоби індивідуального захисту можуть видаватися членам сімей суддів, працівників апарату суду, а також працівників правоохоронних органів.

Крім того, члени сімей суддів, працівників апарату суду або працівників правоохоронний органів, а також їхні неповнолітні діти та інші близькі родичі можуть бути за їх згодою тимчасово розміщені у місцях, що гарантують їх безпеку, в тому числі в дошкільних виховних закладах або установах органів соціального захисту населення України.

До членів сім’ї, згідно з додатком до цього закону, відносяться: чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дідусь, бабуся, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка знаходиться під опікою чи піклуванням, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом і мають взаємні права та обов’язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають в шлюбі.

Як відомо, в четвер 16-січня більшість у Верховній Раді прийняло ряд законів без обговорення і без участі депутатів від опозиції , голосами членів фракцій Партії регіонів, КПУ, а також деяких позафракційних.

Янукович підписав 5 прийнятих в четвер законів. Серед введених змін – повернення кримінального переслідування за “наклеп” і внесення до Кримінального кодексу статті про “екстремістській діяльності”, яка визначається дуже широко.

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар