Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зброю видають аби як

0 32

У ході перевірок виявлено, що підрозділами ГУ МВС України в Миколаївській області та м.Севастополі допущено випадки видачі дозволів на право придбання спецпристроїв травматичної дії громадянам, які не належать до категорій осіб, що мають право на їх отримання. Прокуратурою Запорізької області з цих підстав опротестовано 73 дозволи на придбання, зберігання та використання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії. На цей час за прокурорського втручання 51 дозвіл анульовано.

Прокуратурою м. Черкаси опротестовано незаконні дії посадових осіб Придніпровського райвідділу міліції, які видали дозволи на зберігання зброї працівникам відділу інкасації ВАТ “Державний ощадний банк України”, департаменту безпеки ПАТ “Азот” під їх особисту відповідальність без витребування необхідних документів.

У Київській області усупереч вимогам ст.10 Закону України “Про міліцію” продовжено дію дозволу на право зберігання та використання пристрою засудженому при наявності непогашеної судимості. За протестом заступника прокурора області дозвіл анульовано.

В Одеській області ГУ МВС України у 2011 році 61 особі було видано дозволи на право придбання, носіння, зберігання травматичних пристроїв на підставі неправдивих довідок про перебування на посадах журналістів, кореспондентів та позаштатних журналістів. За вказаними фактами у першому кварталі поточного року порушено 2 кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.358 КК України, слідство у яких триває.

Теги:

ГПУ, дозвіл на носіння зброї, зброя

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар