Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Збори суддів ВАСУ перенесено через штурм будівлі

0 16

Збори суддів Вищого адміністративного суду України, на якому планувалося обрати нове керівництво ВАСУ, перенесено через штурм будівлі активістами.

Біля входу в будівлю суду зібралося близько 300 осіб. Один із членів «Правого сектора» попросив допустити на засідання 10 представників громадськості, яких спочатку не пропустили.

У підсумку судді прийняли рішення перенести засідання, як того вимагала громадськість. Але навіть після цього активісти відмовилися розійтися і залишаються біля будівлі суду.

На заході зареєструвалося 80 суддів (всього в суді 84 судді, четверо зараз перебувають у відпустці). Учасники засідання встигли визначити кандидатів на пост голови ВАСУ: Микола Кобилянський, Олександр Нечитайло і Михайло Смокович.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар