Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Збори суддів ВАСУ перенесено через штурм будівлі

16

Збори суддів Вищого адміністративного суду України, на якому планувалося обрати нове керівництво ВАСУ, перенесено через штурм будівлі активістами.

Біля входу в будівлю суду зібралося близько 300 осіб. Один із членів «Правого сектора» попросив допустити на засідання 10 представників громадськості, яких спочатку не пропустили.

У підсумку судді прийняли рішення перенести засідання, як того вимагала громадськість. Але навіть після цього активісти відмовилися розійтися і залишаються біля будівлі суду.

На заході зареєструвалося 80 суддів (всього в суді 84 судді, четверо зараз перебувають у відпустці). Учасники засідання встигли визначити кандидатів на пост голови ВАСУ: Микола Кобилянський, Олександр Нечитайло і Михайло Смокович.

Джерело:

Ракурс

Комментарии