Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Збільшено ставки за інформаційно-технічне забезпечення судів

0 24

Кабмін наказом від 05.08.2009 р. №825 змінив розміри витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов’язаних з розглядом цивільних та господарських справ.

Згідно з цим наказом розмір витрат на судове забезпечення повинен був розраховуватися виходячи з розміру мінімальної зарплати. Проте з 14.07.2009 р. (постанова Кабміну від 08.07.2009 № 693) ці зміни втратили чинність, тож тариф встановлено у значно вищих розмірах.

Так, наприклад, тепер розгляд цивільної справи позовного провадження щодо спору майнового характеру коштуватиме 120 грн (тимчасом як раніше — лише 30 грн).

Інформаційно-технічне забезпечення цивільних справ з розгляду позовної заяви про стягнення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, справ окремого провадження, справ наказного провадження коштуватиме 30 грн. Розгляд цивільної справи немайнового характеру про захист честі, гідності та ділової репутації — 75 грн.

Учасникам господарських спорів доведеться викласти 236 грн (раніше лише — 118 грн).

Залиште коментар