Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Збільшено фінансування внутрішніх військ

0 23

Кошти на участь внутрішніх військ в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю з’явилися за рахунок зменшення витрат на комунальні послуги з двох інших програм.

Розпорядженням від 4 вересня 2013 року № 675-р Кабмін збільшив фінансування участі внутрішніх військ в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю.

Обсяг виконання бюджетної програми 1003020 «Участь внутрішніх військ в охороні громадського порядку і боротьбі із злочинністю, охорона заарештованих, засуджених і охорона особливо важливих об’єктів» збільшений на 1,79 млн грн.

Відповідно, зменшений обсяг фінансування бюджетних програм 1003070 «Підготовка кадрів для внутрішніх військ МВС України вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації» на 1,446 млн грн. (комунальні послуги і енергоносії) і 1003080 «Стаціонарне лікування військовослужбовців внутрішніх військ МВС України у власних медичних установах» на 345,8 тис. грн. (також комунальні послуги і енергоносії).

Теги:

МВС, внутрішні війська

Залиште коментар