Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Збільшено штрафи за перевантаження фур до 34 000 гривен.

0 4

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №1047 про збільшення штрафів за перевантажені фури. Спочатку документ підтримали за основу 323 голосами, а потім в цілому 331 голосом депутатів. Про це повідомляє Відкритий.Ініціатором прийняття документа є президент Володимир Зеленський, який присвоїв йому статус невідкладного.Документом передбачається законодавчо закріпити можливість фіксації порушень, пов’язаних з відсутністю документів (дозволів) щодо узгодження умов та режимів перевезення в разі перевищення вагових або габаритних обмежень, або документа про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, в автоматичному режимі в порядку, встановленому Кабінетом міністрів.Законопроект передбачає введення штрафів від 8,5 до 34 тисяч гривень за перевищення допустимої ваги вантажу транспорту. Розмір санкції буде залежати від того, наскільки вага більше норми:
на 5-10% більше – штраф 8,5 тис. грн;
на 10-20% більше – штраф 17 тис. грн;
більше 20% – штраф 34 тис. грн.
Кошти, отримані від сплати цього штрафу, мають намір перераховувати до державного дорожнього фонду. Відповідальність за таке порушення буде нести власник автомобіля (людина або компанія), або зареєстрований користувач.
Якщо мова йде про авто на Єврономер, то відповідальність лежить на людині, який ввіз транспорт в Україну. Відмова сплатити штраф або оскарження відповідної постанови – причина заборонити в’їзд іноземцю в Україні.
Джерело: rada.gov.ua

Залиште коментар