Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Завтра Рада назве дату виборів Президента

0 16

Голова Верховної Ради Володимир Литвин завтра поставить на голосування усі внесені до парламенту постанови щодо дати виборів президента. Про це він сказав сьогодні на погоджувальній раді лідерів фракцій, передає кореспондент «proUA».

«Це питання, ви розумієте, отримало політичне забарвлення. Тому давайте його розглянемо. Якщо немає заперечень, я поставлю завтра на голосування всі проекти постанов щодо визначення дати виборів президента», – сказав Литвин.

Депутати підтримали цю пропозицію.

В той же час за словами фракції БЮТ Івана Кириленка, БЮТ наполягатиме на розгляді проекту постанови, якою пропонується призначити дату виборів на 17 січня 2010 року. «БЮТ проситиме поставити на голосування у вівторок проект постанови в редакції голови ВР – це 17 січня», – сказав Кириленко. При цьому, він висловив надію, що Рада підтримає цю постанову 400 голосами.

Джерело:

proUA

Залиште коментар