Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Завтра КС у відкритому режимі почне вирішувати долю коаліції

0 20

У четвер Конституційний суд вирішуватиме, чи існує у Верховній Раді коаліція, чи ні. Про це заявив екс-міністр юстиції Олександр Лавринович.

Нагадаємо, раніше 105 депутатів Ради від фракції Партії регіонів просили Конституційний Суд пояснити існування коаліції при входженні в неї менше 226 депутатів.

Точку зору Партії регіонів представлятимуть депутати Олександр Лавринович і Олена Лукаш, від БЮТ Андрій Портнов, від НУНС Юрій Ключковський, секретаріат президента представлятиме Марина Ставнійчук.

«Це буде перше і єдине відкрите засідання суду, після чого розгляд цього питання перейде в закритий режим. Рішення, скоріше за все, ухвалять десь до середини вересня», – вважає один з учасників процесу, що попросив не називати його імені.

Лавринович вважає, що якщо КС винесе рішення на користь «регіоналів», то «в парламенті буде або створена нова коаліція, або президент призначить нові вибори».

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар