Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Завершено слідство стосовно Діденка і Філіпчука

0 17

Генпрокуратура завершила досудове слідство у кримінальній справі стосовно колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука. У свою чергу СБУ закінчила слідство стосовно колишнього першого заступника глави правління НАК Нафтогаз України Ігоря Діденка.

Зараз обвинувачені і їх адвокати знайомляться з матеріалами справ, повідомили в Генпрокуратурі. У відомстві також нагадали, що вже закінчено досудове слідство у кримінальних справах стосовно екс-глави МВС Юрія Луценка, колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, колишнього заступника міністра охорони навколишнього природного середовища Бориса Преснера, колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка, колишнього глави Державної митної служби Анатолія Макаренка, колишнього заступника міністра транспорту та зв’язку Володимира Работньова, колишнього заступника голови Держкомрезерву Миколи Сіньковського, колишнього заступника міністра транспорту та зв’язку Олександра Давидова та колишнього заступника голови правління Пенсійного фонду Віктора Колбуна.

У провадженні Генпрокуратури зараз перебувають дві кримінальні справи, порушені щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Усього правоохоронні органи України порушили 22 кримінальні справи проти держслужбовців вищого рангу, які обвинувачуються в перевищенні службових повноважень, зловживанні владою, розкраданні бюджетних коштів і держмайна в особливо великих розмірах.

Теги:

Генеральна прокуратура України

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар