Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Завершено оголошення обвинувального висновку у кримінальній справі Віктора Лозінського

0 13

Як передає кореспондент УНІАН, оголошення резулятивної частини обвинувального висновку прокурором зайняло 1,5 години, після чого учасники судового процесу визначилися з подальшою процедурою ходу судового слідства.Зокрема, планується допитати обвинувачених В.Лозінського, екс-прокурора Голованівського району Кіровоградщини Євгена Горбенка, екс-начальника відділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського, екс-єгеря Василя Перепелицю, потім постраждалих, свідків, експертів, дослідити матеріали справи та перейти перед прийняттям рішення у справі до судових дебатів.

Після закінчення оголошення обвинувального висновку головуюча у справі суддя Нелі Ластовка запитала підсудних, чи визнають вони свою провину. На це, зокрема, В.Лозінський відповів, що не визнає у повному обсязі, але готовий давати покази по всіх питаннях, які виникатимуть під час судового засідання і які цікавитимуть суд.У свою чергу Є.Горбенко зауважив, що винним себе також не визнає, а покази буде давати частково. Таку ж відповідь дав і В.Перепелиця з єдиною відмінністю, що покази буде давати. Натомість підсудний М.Ковальський сказав, що визнає себе винним у повному обсязі пред’явлених йому обвинувачень і готовий давати покази.

Сьогодні на початку судового засідання журналісти, які були присутні в залі суду, були здивовані тим, що Є.Горбенко перебуває не на окремій лаві в залі, як було під час попередніх судових засідань, а поміщений до «клітки» разом з В.Лозінським та В.Перепелицею.

Під час перерви на уточнююче запитання, яке було адресоване прокурору, хто, коли і з яких підстав змінив Є.Горбенку міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту, представник прокуратури зауважив, що це вирішує слідчий, але більше жодних деталей з цього приводу він повідомити не зміг.У свою чергу в прес-службі Генеральної прокуратури пообіцяли найближчим часом з’ясувати і надати інформацію щодо обрання Є.Горбенку іншої міри запобіжного заходу.

Нагадаймо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області внаслідок зіткнення з народним депутатом від БЮТ В.Лозінським, районним прокурором Є.Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель В.Олійник, 1954 року народження.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, здійснене способом, що носить характер особливої муки, або здійснене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або виконане на замовлення, або привело до смерті потерпілого). 3 липня 2009 року Верховна Рада позбавила В.Лозінського депутатських повноважень, після чого Печерський райсуд Києва дав дозвіл на його затримання і доставку його до суду.

30 липня 2009 р. В.Лозінський був оголошений у міжнародний розшук. Він добровільно здався в Києві 1 березня 2010 р. після 8 місяців розшуку. 3 березня Печерський районний суд Києва обрав В.Лозінському запобіжний захід у вигляді арешту. 14 грудня Дніпровський районний суд Києва розпочав попередній розгляд кримінальної справи

Теги:

Лозінський

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар