Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Завдяки співпраці з Норвегією в Україні створено дієву систему пробації, – Денис Малюська

0 1

Міністр юстиції України Денис Малюська зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестадом.

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Так, Міністр юстиції зазначив, що до кінця року повинна бути завершена робота над відповідним проєктом Закону про пенітенціарну систему, і українська сторона потребує підтримки норвезьких експертів на цьому напрямку роботи.

Водночас Міністр юстиції відзначив успіхи в роботі модельних офісів пробації у м. Харкові та у м. Біла Церква (т.зв. “регіональних пілотів проєкту розвитку пробації NORLAU”) та висловив сподівання на продовження співпраці з норвезькою стороною щодо поширення таких пілотів на інші регіони України.

Також було зазначено, що в найближчій перспективі пріоритетами роботи Мін’юсту України у рамках реформи пенітенціарної системи будуть:

1. Покращення умов тимчасового тримання осіб у слідчих ізоляторах (СІЗО).

2. Посилення спроможностей та удосконалення процесу ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Серед іншого, пан Малюська наголосив, що пріоритетними напрямами реформування сфери юстиції залишаються система виконання рішень судів та система державної реєстрації. При цьому було підкреслено, що реформування судової системи, дієва уніфікована судова практика в Україні є надзвичайно важливими умовами для створення та підтримки сприятливого бізнес-клімату в країні.

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Хорпестад, у свою чергу, запевнив, що світова спільнота вірить в Україну та підтримує її реформи, а також висловив сподівання на продовження плідної співпраці з Міністерством юстиції України через впровадження майбутніх проєктів технічної допомоги, у т.ч. із підтримки реформ в сфері пенітенціарної системи.

Залиште коментар