Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено Примірне положення про ревізійну комісію акціонерного товариства з держчасткою

0 41

Наказ ФДМУ від 29.12.2009 №2084 «Про затвердження Примірного положення про ревізійну комісію акціонерного товариства, в статутному капіталі якого державна частка перевищує 50 відсотків»

Фонд державного майна України затвердив Примірне положення про ревізійну комісію акціонерного товариства, в статутному капіталі якого державна частка перевищує 50 відсотків.

Примірне положення визначає правовий статус, порядок створення та діяльності ревізійної комісії акціонерного товариства, в статутному капіталі якого державна частка перевищує 50 відсотків, незалежно від кількості акціонерів.

Положення може застосовуватися також акціонерними товариствами, частка держави у статутному капіталі яких є меншою, ніж 50 відсотків.

Положення має затверджуватися загальними зборами акціонерного товариства і набиратиме чинності з дати його затвердження.

У зв’язку із затвердженням зазначеного Примірного положення Фонд держмайна визнав таким, що втратив чинність, свій наказ від 11.12.2007 №1929 «Про внесення змін до Типового положення про ревізійну комісію господарського товариства, в статутному капіталі якого державна частка перевищує 50 відсотків».

Залиште коментар