Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено порядок формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування ТЗ

0 24

Постанова КМУ від 02.03.2010 р. №258 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів»

Кабмін затвердив Порядок формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів, який визначає механізм формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування.

Тарифи на послуги визначаються окремо для відведених і спеціально обладнаних майданчиків як відношення річної вартості послуг до річного обсягу їх надання з урахуванням коефіцієнта завантаженості майданчика.

Обсяг надання послуг визначається з урахуванням наявності на майданчику місць для паркування ТЗ загального призначення, якими керують інваліди, або ТЗ спеціалізованого призначення, що їх перевозять, паркування на яких здійснюється безплатно, а також з урахуванням фактичної завантаженості майданчика.

Коефіцієнт завантаженості майданчика визначається органами місцевого самоврядування залежно від місця його розташування на основі моніторингу завантаженості. Вартість послуг визначається виходячи з розміру повної планованої собівартості послуг, планованого прибутку, розміру податків та зборів (обов’язкових платежів).

Залиште коментар