Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено нові тарифи на закордонні паспорти

0 13

Питання видачі закордонних паспортів вирішено за рахунок коштів з інших видаткових статей бюджету міліції. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

Як повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю і міжнародної діяльності МВС, глава відомства підкреслив, що чіткий перелік платежів, затверджений Постановою Кабінету Міністрів, повинен бути в кожному відділі віз і реєстрацій. Крім того, Юрій Луценко закликав громадян, у яких вимагають додаткову плату за послуги, не передбачені цим переліком, звертатися в Службу внутрішньої безпеки МВС або прокуратуру.

Загальна сума коштів, яку повинен сплатити громадянин для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, становить:

— до 3 робочих днів — 680,75 грн.;

— від 3 до 10 робочих днів — 524,58 грн.;

— понад 10 робочих днів — 193,38 грн.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає, що плата за термінову видачу закордонних паспортів громадянам органами внутрішніх справ повинна бути вищою, ніж зараз.

Залиште коментар