Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затриманий начальник районного ДАІ, який вимагав хабара

0 14

Співробітники СБУ викрили факт протиправної діяльності начальника Чутівського районного відділу ДАІ УМВС України в Полтавській області.

Зловживаючи службовим становищем, міліціонер систематично вимагав та отримував хабарі від власників транспортних засобів за проходження державного технічного огляду автомобілів.

Встановлено, що від червня до грудня 2010 року посадові особи Чутівського ДАІ складали адміністративні протоколи на власників транспортних засобів за порушення правил дорожнього руху і безпідставно не надсилали їх до органів виконавчої влади та суду, вимагаючи від власників автомобілів матеріальної винагороди. У ході слідства встановлено, що такі дії співробітника ДАЇ завдали державі збитків на суму понад 350 тис. гривень у вигляді несплачених штрафів.

За фактом одержання хабара службовою особою, поєднаного з вимаганням, органами прокуратури порушено кримінальну справу за ч.1,2 ст.368 (одержання хабара) та ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Теги:

ДАІ, СБУ, хабарництво

Джерело:

СБУ

Залиште коментар