Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затриманий львівський суддя стверджує, що знайдені у нього гроші він збирався віддати церкві

0 17

Голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, підозрюваний в хабарництві, заявляє, що гроші, які правоохоронці вилучили з його кабінету, він збирався пожертвувати церкві на потреби малозабезпечених.

Про це він повідомив журналістів у Львові, передають «Українські новини».

«Ми повинні були відвезти ці гроші до церкви», – сказав він.

Зокрема, голова адмінсуду повідомив, що в кабінеті у нього була вилучена деяка сума готівки співробітниками Генеральної прокуратури і Служби безпеки України в євро, доларах і гривні.

За його словами, він не знає, скільки у нього було грошей, а ці кошти збирався відправити до церкви для потребуючих. «Ну ось, бачите, не встиг», – сказав він.

При цьому Зварич повністю заперечує факт отримання хабарів. «Я не давав ніяких вказівок і не брав ніяких грошей», – заявив він.

Він додав, що за межами кабінету, в приміщенні суду, була вилучена його сумка, де знаходилося 9,6 тис. доларів США і 6,4 тис. гривень.

Зварич сказав, що ці гроші він якраз збирався віддати на ремонт приміщення суду. За його словами, ці гроші зібрав суддівський корпус.

З приводу вилучених грошей у нього удома він сказав, що 340 тис. гривень він заробив. «Де я заробив – це моя особиста справа», – сказав він.

Також він повідомив, що вилучені 1 млн. доларів він позичив у товариша для будівництва будинку і розважального центру.

За його словами, також ним були узяті у борг ще 0,9 млн. доларів США.

Зварич додав, що вдома у нього зберігається зошит, в якому розписано, як він ці кошти витрачав на будівельні роботи.

Як повідомлялося, Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара.

За підозрою Генпрокуратури, суддя в жовтні 2007 року одержав хабар 100 тис. доларів за ухвалення судом незаконного рішення.

В ході проведення обшуку за місцем проживання і в службовому кабінеті судді були знайдені і вилучені крупні суми готівки в національній і іноземній валюті.

За інформацією УСБУ в Львівській області, обшуки були проведені в Кабінеті Зварича і ще 6 суддів, а також в квартирі Зварича.

При цьому було виявлено 1 млн. доларів і 2 млн. гривень.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар