Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затриманого на хабарі мера Константинівки засудили на 5 років. З відстрочкою

0 16

Червоноармійський міський суд засудив колишнього мера Константинівки Юрія Роженка за отримання хабара до 5 років позбавлення волі з відстрочкою на 3 роки, повідомляє «Сегодня».

Весною цього року Роженка затримали на місці злочину в його кабінеті. Мер Константинівки вимагав від місцевого бізнесмена 300 тис. грн. за позитивне вирішення питання оренди земельної ділянки. У наручниках чиновник опинився під час отримання першої частини суми – 150 тис. грн.

Через кілька днів, після затримання, слідчі Генпрокуратури відпустили мера під підписку про невиїзд. Слідство тривало кілька місяців. Вирок Роженку озвучили 11 вересня в Красноармійську, а не рідній для мера Константинівці, де він скоїв злочин. Справу Роженка направили у Красноармійськ після клопотання Генпрокуратури і відповідного рішення Апеляційного суду Донецької області.

Як пише видання, судили мера швидко і без шуму. На другому засіданні суддя зачитав вирок. Інформацію про долю Роженка вдалося отримати тільки через місяць після вироку – після численних звернень у Генпрокуратуру та судові інстанції.

«При ухваленні рішення суддя врахував те, що Юрій Роженко раніше не був судимий, розкаявся в скоєному, допомагав слідству, а також має слабке здоров’я, – пояснив вирок голова Червоноармійського суду Юрій Пелеп. – Представники Генеральної прокуратури рішення суду не оскаржили».

Офіційно мер Константинівки склав повноваження через два тижні після виголошення вироку. Депутати прийняли його відставку на сесії міськради 24 вересня. Виконувати обов’язки міського голови призначений секретар міськради Анатолій Гомозов.

Константинівська міськрада направила у Верховну Раду оповіщення з проханням призначити дату наступних виборів міського голови.

Нагадаємо, раніше мер Константинівки (Донецька область) Юрій Роженко, затриманий під час отриманні хабара, заявив, що брав гроші не для себе, а для депутатів міськради.

Джерело:

proUA

Залиште коментар