Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримано за хабар ректора Податкового університету

0 18

Співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міндоходів спільно з ГУБОЗ МВС України затримали вищу посадову особу Національного університету Державної податкової служби України під час отримання хабара. Про це повідомила прес-служба Міндоходів.

“Він вимагав та отримав від двох громадян України хабара в розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їх родичів до вузу, в якому він працював”, – йдеться в повідомленні прес-служби Міндоходів.

Спецоперація правоохоронних органів відбувалася в рамках кримінального провадження, відкритого Головним слідчим управлінням МВС України за ч. 4 ст. 368 КК України. Ведеться слідство.

Йдеться про Петра Мельника – ректора Університету державної податкової служби україни (м.ірпінь, Київська обл.), повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” інформоване джерело.  Петро Мельник – народний депутат України III, V і VI скликань. На парламентських виборах 2012 року балотувався в народні депутати по мажоритарному округу №95 у Київській області, але програв представникам опозиції.

Раніше стало відомо, що прокуратура Київської області порушила кримінальну справу щодо посадових осіб одного з вишів області за розтрату майже 10 млн грн державних коштів. За інформацією ЗМІ, цим закладом є той самий університет, що очолює Мельник.

Залиште коментар