Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримано столичну хабарницю

0 11

Співробітники СБУ спільно з працівниками столичної прокуратури затримали співробітницю одного з районних відділів Державної виконавчої служби Києва під час отримання хабара.

Як повідомили в прес-секторі Управління СБУ в Києві, державний службовець вимагала десять тисяч гривень у мешканця столиці за сприяння у відкритті виконавчого провадження та швидке проведення виконавчих дій щодо стягнення на користь фізичної особи коштів. Зловмисницю затримали у службовому приміщенні після отримання нею другої частини хабара в розмірі вісім тисяч гривень.

Стосовно затриманої прокуратура Києва порушила кримінальну справу згідно ч.2 ст.368 (отримання хабара службовою особою, що займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Теги:

СБУ, хабарництво

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар