Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримано на хабарі високопосадовців Держкомітету ветеринарної медицини України

0 51

Службою безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України припинено протиправну діяльність високопосадовців Державного комітету ветеринарної медицини України, які налагодили злочинний механізм стягування хабарів з підприємців за надання дозвільних документів для здійснення імпорту продукції тваринного походження.

29 березня у результаті спеціальної операції під час одержання хабара у розмірі 42 тис. доларів США затримано заступника Голови Комітету, а також начальника одного з територіальних Головних управлінь Державного комітету ветеринарної медицини України та низку залучених ними для передачі коштів посередників.

Під час проведення першочергових слідчих дій у вказаних осіб вилучено грошові кошти у національній та іноземній валюті на загальну суму близько 180 тис. доларів США та цінності.

За цим фактом Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3        ст. 368 КК України. Двоє посадовців узяті під варту в порядку ст. 115 КПК України. Триває досудове слідство.

Теги:

хабарництво

Джерело:

СБУ

Залиште коментар