Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримано інспектора київського СІЗО, що постачав наркотики

0 19

Працівниками СБУ було затримано інспектора Київського СІЗО під час чергової спроби пронести наркотики у в’язницю. Під час обшуку у зловмисника було виявлено та вилучено особливо небезпечні наркотичні та психотропні речовини – метадон, героїн, менамфетамін, які інспектор заховав у продуктах харчування.

Прокуратурою Шевченківського району Києва порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.368 (одержання хабара), ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Теги:

СБУ, Київське СІЗО, особливо небезпечні наркотичні та психотропні речовини, метадон, героїн, менамфетамін, продукти харчування, одержання хабаря, правові новини, скачати

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар