Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримано екс-голову Державної митної служби

0 12

Служба безпеки України затримала екс-голову Державної митної служби Анатолія Макаренка, повідомляє «Українська правда» з посиланням на свої джерела.
Затримання проведено в ході розслідування кримінальної справи про завдання збитків державі Україна за результатами розгляду позову «RosUkrEnergo» в Стокгольмському арбітражному трибуналі. За словами глави СБУ Валерія Хорошковського, «заподіяний збиток полягає в тому, що Україна повинна повернути RosUkrEnergo додаткові обсяги газу у вигляді штрафних санкцій».
А. Макаренко в 2009 році очолював Державну митну службу, яка провела розмитнення газу «RosUkrEnergo», вилученого Україною в рамках договору переуступки з «Газпромом».

Згодом в Печерському райсуді Києва має бути розглянуто питання про обрання затриманому запобіжного заходу
Раніше в рамках розслідування цієї справи під підписку про невиїзд був узятий екс-перший заступник глави НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко.

Джерело:

proUA

Залиште коментар