Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримано екс-адміністратора «Родовід Банку» Щербину

0 12

Правоохоронними органами затримано колишнього тимчасового адміністратора Родовід Банку Сергія Щербину. Про це повідомило «Українській правді» джерело в парламенті.

Інформацію підтвердив також один з високопоставлених працівників Мінфіну.

«Наскільки я чув, так. Можливо, Нацбанк постарався», – відзначило ще одне джерело у відомстві, маючи на увазі те, що НБУ недавно змінив тимчасового адміністратора Родовід Банку.

Поки що достеменно не відомо коли і ким було здійснене затримання.

«Взагалі, за державні кошти дуже легко залучити до відповідальності. Щоб ви розуміли, усі, хто отримав рефінансування, повинні сидіти», – додало джерело.

Як повідомлялося, Національний банк вирішив продовжити роботу тимчасової адміністрації в підконтрольному урядові Родовід Банку.

Новим тимчасовим адміністратором банку було призначено Миколу Онищенко замість Сергія Щербини

Напередодні голова Головного контрольно-ревізійного управління Петро Андрєєв повідомив, що його відомство проводить перевірки державних банків після їх капіталізації. «Це, в першу чергу, банк «Київ», «Укргазбанк», «Родовід банк», – сказав він.

За його словами, «основна проблема ревізії – ті гроші, які банки отримали на рекапіталізацію, рефінансування, цільове їх використання».

«На жаль, вже ті матеріали проміжні, які в нас є, – ми цю роботу проводимо спільно і з Генеральною прокуратурою, Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ – говорять про багатомільйонні розкрадання бюджетних коштів, які позичав колишній Уряд України. На жаль, ці кошти не були спрямовані на відшкодування вкладів громадянам», – сказав він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар