Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримали продавця польських паспортів

0 43

Польські прикордонники затримали учасника злочинного угруповання, що займалося продажем громадянам України підроблених польських паспортів.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Прикордонної служби Польщі. “Затриманий польський громадянин входив до складу злочинної групи, якою керувала громадянка України, котру затримали у листопаді минулого року під час спроби перетину польсько-українського кордону з порушенням чинного законодавства”, – зазначила прес-служба.

За даними польських слідчих, учасники злочинної групи продавали українцям польські паспорти за 3-3,5 тисячі євро. Польські правоохоронці, розслідуючи цю справу, висунули обвинувачення 15 громадянам Польщі та 2 українцям.

“Стосовно 12 осіб прокуратура вже направила акт звинувачення до суду”, – зазначила прес-служба.

Джерело:

zaxid.net

Залиште коментар