Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримали директора “Київміськбуд-1”

0 32

Директора ЗАТ “Трест “Київміськбуд-1”, що входить в корпорацію “Столиця” Валерія Бабича затримали у Києві за підозрою у фінансових махінаціях. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на джерело в правоохоронних органах. “Оболонська прокуратура порушила кримінальну справу за підозрою у фінансових махінаціях, і в рамках розслідування цієї справи він затриманий”, – сказав співрозмовник агентства. У тресті “Київміськбуд-1” не підтвердили й не спростували дану інформацію, посилаючись на відсутність керівництва.

Главою правління й мажоритарним акціонером тресту до проведеної ним в 2010 році допемісії акцій на 104,85 мільйона гривень є Валентин Ісак, який також займає посаду президента корпорації “Столиця” і є найбільшим акціонером Банку “Столиця” (Київ).

Як відомо, акціонери ЗАТ “Трест “Київміськбуд-1” 29 січня 2010 року прийняли рішення збільшити статутний капітал в 700 раз, або на 104,85 мільйона гривень – до 105 мільйонів гривень шляхом додаткової емісії акцій. Залучені кошти трест планував спрямувати на поповнення обігових коштів. ЗАТ “Трест “Київміськбуд-1” входить у корпорацію “Столиця” (Київ), яка є основним забудовником житлового масиву Оболонь у Києві.

Корпорація “Столиця” створена в 2003 році на базі ЗАТ “Київміськбуд-1” і ЗАТ “Трест “Київміськбуд-1” і працює на будівельному ринку України. До її складу входять 32 організації, які виконують увесь комплекс робіт, починаючи від розробки проектно-кошторисної документації до здачі об’єкта під “ключ”.

Корпорація веде будівництво в Києві, Миколаєві, Чернігову, Полтаві, Вінниці, Кременчукові, Білій Церкві, Василькові.

Теги:

фінансові зловживання

Залиште коментар