Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затриманого адвоката катують?

0 23

Віктора Смолія, адвоката активіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзі, перевезли із лікарні назад в ізолятор тимчасового утримання. Про це «5 каналу» повідомив його захисник Сергій Лапутько.

 За його словами, у СІЗО Смолія катують – це підтверджують записи у журналі прийому хворих у лікарні швидкої допомоги. Медики зафіксували у затриманого синці та гематоми на обличчі.

Адвоката Віктора Смолія, який є захисником у справі журналіста інтернет-видання «Дорожній контроль» Андрія Дзиндзі, затримали 9 грудня. Як повідомив керівник «Дорожнього контролю» Олексій Кириєнко, Смолій поїхав у прокуратуру разом із одним із активістів, яких побили 30 листопада на Майдані. Після слідчих дій адвокат зайшов в управління УБОЗу до слідчого, щоб з’ясувати деталі справи Дзиндзі. «Він туди зайшов о 15:02 і вже звідти не виходив», – розповів Кириєнко.

Як з’ясували друзі і дружина в УБОЗі, адвоката затримали. «Йому інкримінують замах на життя судді. По суду, який був над Дзиндзею», – сказав Кириєнко. «Дорожній контроль» спростовує всі обвинувачення проти адвоката і вважає такі дії МВС спробою залишити Андрія Дзиндзю без захисту, додав Олексій Кириєнко.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва обрав для активіста громадської організації “Дорожній контроль” Дзиндзі запобіжний захід у вигляді взяття під варту на 2 місяці. Таке рішення прийняв суддя Шевченківського райсуду Києва Володимир Бугіль. На вулиці понад 5 тисяч мітингувальників з Майдану протестували проти такого рішення суду.

Дзиндзю 5 грудня затримали працівники УБОЗу. Його звинувачують в участі в сутичках біля Адміністрації Президента 1 грудня. Зокрема, за даними «Свободи», йому інкримінують викрадення грейдера, за допомогою якого невідомі в масках намагалися прорвати кордон правоохоронців. Водночас колеги журналіста стверджують, що він знімав репортаж на акції протесту й протиправних дій не вчиняв. Разом із Дзиндзею 5 грудня був затриманий і його колега Сергій Хаджинов, якого згодом відпустили. Він стверджує, що правоохоронці їх жорстоко били.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар