Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засуджено торгівця базами державних органів

0 14

Набув чинності вирок Cолом’янського районного суду міста Києва за кримінальною справою, яка розслідувалася слідчими Управління СБУ у м. Києві.

30-річного громадянина однієї з країн СНД визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.361-2 (несанкціонований збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або носіях такої інформації) Кримінального кодексу України.

У березні минулого року співробітники СБУ затримали зловмисника у Солом’янському районі Києва під час збуту  баз даних державних органів та установ. Конфіденційну інформацію іноземець намагався продати за 6 тисяч доларів США.

За висновками експертів, електронні носії з копіями баз даних містили відомості про експортно-імпортні операції суб`єктів господарювання та конфіденційну інформацію щодо юридичних та фізичних осіб. Такі дані є ідентичними інформації з обмеженим доступом, яка є власністю держави.

За несанкціонований збут підсудному призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомляє прес-центр СБУ.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар