Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заступника голови ВАСУ М.Цуркана госпіталізовано із серцевим нападом.

0 21

Заступник голови Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), голова судової палати з розгляду справ, пов’язаних з виборчим процесом чи процесом референдуму та справ за зверненнями суб’єкта владних повноважень Михайло Цуркан, за попереднім діагнозом, потрапив до лікарні із серцевим нападом. Про це сьогодні повідомила прес-служба суду. Згідно з повідомленням, сьогодні зранку група народних депутатів від БЮТ (близько п’яти осіб) зайшли до кабінету заступника М.Цуркана, розмовляли на підвищених тонах, при цьому не дозволяли йому виходити з кабінету та користуватися телефонами. Пізніше вони відібрали в М.Цуркана мобільні телефони – службовий та особистий і всі, окрім одного, вийшли з кабінету заступника голови суду. Один депутат залишився в кабінеті, продовжуючи блокувати роботу М.Цуркана. Причини та мотиви такого поводження народних депутатів із заступником голови ВАСУ невідомі. Після візиту народних депутатів М.Цуркану довелося викликати “швидку допомогу”. Наразі він перебуває в лікарні, остаточний діагноз поки що не встановлено.

Раніше прес-служба суду розповсюдила заяву, що близько 20 народних депутатів від БЮТ чотири години поспіль перешкоджали роботі голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар