Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заступник голови Нацбанку подав у відставку

0 15

Заступник голови Національного банку України Олександр Савченко подав у відставку на знак «протесту і незгоди з економічним курсом і політикою керівництва НБУ».

Про це Савченко особисто повідомив УНІАН.

Детально про мотиви свого рішення він планує проінформувати сьогодні на прес-конференції.

Нагадаємо, 10 вересня слідчий головного слідчого управління МВС України підписав повістку про виклик на допит першому заступнику Голови Національного банку України Анатолію Шаповалову.

Раніше міністр МВС Юрій Луценко заявив, що Міністерство внутрішніх справ України виявило факти зловживань і посадових злочинів з боку вищого керівництва Національного банку.

Національний банк розцінює заяву Міністерства внутрішніх справ про виявлення фінансових зловживань вищими чиновниками Національного банку при рефінансуванні банків і проведенні валютних аукціонів таким, що дестабілізує ситуацію в банківській системі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар