Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заступник глави Конституційного суду заробив понад мільйон

0 25

Сергій Винокуров, якого вчора на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України обрано заступником Голови КСУ, в 2010 році заробив 1 мільйон 188 тисяч гривень. Звіт про його доходи оприлюднено на сайті найвищої судової інстанції країни.

Ще 847 тисяч заробили члени його родини.

Цікавим є те, що при таких доходах Винокуров ніколи не займався бізнесом.

Також до активів Винокурова відноситься квартира площею 81,9 квадратних метрів, гараж у 25,9 квадратних метрів та автомобіль Toyota Rav4. Родина судді володіє земельною ділянкою у 0,2 гектари, квартирою площею 102 квадратних метри, дачним будинком у 320 квадратів, та машиною Nissan X-TRAIL.

При цьому Винокуров заробив більше, ніж глава Конституційного суду Анатолій Головін. Глава КС у 2010 році заробив 655 тисяч гривень. У цій сумі, крім зарплати, врахована військова пенсія. Родина Головіна заробила за рік всього 85 тисяч гривень. Глава КС також тримає у банках 581 тисячу гривень та цінні папери на 4 тисячі. Члени суддівської родини мають на рахунках 711 тисяч гривень.

Теги:

КСУ, декларація доходів

Залиште коментар